Kalev/Cramo ei suutnud Avtodori tempos püsida

Mariel Gregor
Kalev/Cramo ja Saraatovi Avtodori kohtumine Ühisliigas.
Kalev/Cramo ja Saraatovi Avtodori kohtumine Ühisliigas. Foto: Mihkel Maripuu

KORVPALL. Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas selle aasta viimase kohtumise Ühisliigas, kui kodus saadi Saratovi Avtodorilt 77:91 kaotus.

Kalevlased ei alustanud kõige paremini, kuid näitasid sisu – avaveerandil jäädi 13-punktilisse kaotusseisu (9:22), ent sellest toibuti kiirelt tänu meeskondlikule tegutsemisele. «Avtodor on meeskond, kes ka suurte klubide vastu suudab palju punkte visata. Meie ülesanne oli mängutempo alla lüüa, et mingit võimalust omada. Avapoolajal saime sellega enam-vähem hakkama,» sõnas Varrak.

Ka teise poolaja alguses jäädi kiirelt seitsmega taha, ent Rolands Freimanise kolmene tõi Kalevi punkti kaugusele. Siiski jäädi kogu teiseks poolajaks tagaajaja rolli. Vastased tabasid hästi kaugelt, Kalev ei jõudnud tihti viskele ja pall söödeti lihtsalt auti.