Kontaveit alustas uut aastat kaotusega

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: Liis Treimann

Tennisist Anett Kontaveit (WTA 159) kaotas Aucklandis alanud naiste tennise WTA turniiril kvalifikatsiooni avaringis poolatarile Urszula Radwanskale (WTA 179) 5:7, 6:3, 2:6.

Tund ja 53 minutit kestnud kohtumises murdis Radwanska küll kohe esimese Kontaveidi pallingugeimi ning läks ette 2:0, kuid peagi juhtis setti Kontaveit 4:2. Seti lõpp kuulus siiski poolatarile, kes võitis selle 7:5, vahendas ERR Sport.

Teises setis jäi Kontaveit 1:3 kaotusseisu, kuid ei loovutanud siis vastasele enam geimigi ning võitis seti 6:3. Kolmas sett kuulus poolatarile 6:2 ja kogu kohtumine settidega 2:1.