Chelsea tõusis Inglismaal taas ainuliidriks

Londoni Chelsea mängijad väravat tähistamas.
Londoni Chelsea mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivistlustel tõusis Londoni Chelsea taas ainuliidriks, kui täna alistati koduväljakul 2:0 Newcastle United.

Võitjate poolel jõudis 43. minutil väravani Oscar ja 59. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Diego Costa.

Seni Chelseaga samal pulgal olnud Manchester City tegi täna võõrsil 1:1 viigi Evertoniga. Fernandinho viis 74. minutil City juhtima, kuid 78. minutil Steven Naismith viigistas.

Chelsea on 49 punktiga tabelis nüüd ainuliider, City on 47ga teine. Ühe kohtumise vähem pidanud Manchester United on 37ga kolmas. Southampton on 36ga neljas, Tottenham 34ga viies ja Londoni Arsenal 33ga kuues.