Henri Anieri debüüt lõppes viigiga

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Tairo Lutter

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas tegi Eesti koondise ründaja Henri Anier debüüdi uue koduklubi Dundee Unitedi eest. Kohtumine St. Mirreni vastu lõppes 1:1 viigiga.

Kodumeeskond St. Mirren läks mängu juhtima 39. minutil, kui täpne oli Kenny McLean. Dundee poolelt viigistas Stuart Armstrong kõigest neli minutit hiljem. 63. minutil tuli väljakule ka Anier, kes asendas Chris Erskine’i. Vaatamata mitmele võimalusele kumbki meeskond enam väravani ei jõudnud.

Henrik Ojamaa tööandja Motherwell kaotas võõral väljakul 0:4 Celticule. Eestlane mängukeelu tõttu kaasa ei teinud.

Dundee United hoiab tänase vooru järel liigatabelis 42 punktiga neljandat kohta. Kolmandal positsioonil asuvale Invernessile kaotatakse kahe silmaga. Liider Celtic jääb kuue punkti kaugusele.