Espoo alistas Liiviku ja Rooba väravate toel liiga teise meeskonna

Siim Liivik ja Robert Rooba.
Siim Liivik ja Robert Rooba. Foto: Espoo Bluesi Facebooki leht

Eestlased Siim Liivik ja Robert Rooba viskasid kumbki ühe värava, kui Espoo Blues alistas jäähoki Soome kõrgliigas koduplatsil 4:0 Helsingi IFK meeskonna.

Liiviku värav sündis avakolmandiku keskel arvulises vähemuses ning tegi tabloole seisuks 2:0. Rooba jõudis sihile kolmanda perioodi keskel ning tema tabamus tõi tabloole lõppskoori 4:0, vahendab ERR Sport.

Mõlemad eestlased tegid vastaste väravale kumbki kaks pealeviset ning Liivik sai jääaega 14 minutit ja 40 sekundit ning Rooba kaheksa minutit.

Liivik on tänavusel hooajal visanud nüüd viis väravat ja jaganud 10 söötu, Roobal on kirjas kolm tabamust ja kaks söödupunkti.