Teever sai Saksamaal jala valgeks

Ingemar Teever
Ingemar Teever Foto: Liis Treimann

Endine Eesti jalgpallikoondislane Ingemar Teever lõi Saksamaa tugevuselt neljandal liigaastmel oma esimese värava, skoorides SC Pfullendorfi eilses 5:1 võidumängus Wehen Wiesbaden II üle.

Eesti ründaja kuulus koduväljakul põhikoosseisu, tegi eeltöö 42. minutil sündinud 2:1 tabamusele, lõi ise 54. minutil seisuks 4:1 ning vahetati pingile puhkama 77. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Pfullendorf tõusis Regionalliga Süd piirkonnas kolmandale kohale, kuid mitmetel konkurentidel on veel kuuenda vooru kohtumised pidamata.

Suvel Nõmme Kaljust Saksamaale siirdunud Teeveri jaoks oli tegemist kolmanda järjestikuse mänguga Pfullendorfi põhikoosseisus.