Kink aitas uue koduklubi Šotimaal poolfinaali

Tarmo Kink (vasakul) kohtumises Šotimaa vastu
Tarmo Kink (vasakul) kohtumises Šotimaa vastu Foto: SCANPIX

Tarmo Kink tegi debüüdi uue koduklubi Inverness Caledonian Thistle’i eest, kui Šotimaa karikasarja veerandfinaalis võideti 1:0 esiliigas mängivat Raith Roversit.

Kohtumise ainsa värava lõi Danny Devine mängu 63. minutil. Kodumeeskonna ülekaal oli suur, kuna 90 minuti jooksul sooritati 20 pealelööki ning palli vallati 61 protsenti mänguajast. Vastased tegid samal ajal kaks katset palli väravasse suunata. 79. minutil tuli väljakule ka Eesti koondise ründaja Tarmo Kink, kes asendas Danny Williamsit.

Poolfinaalis võib näha eestlaste vastasseisu, kuna Kingi meeskond läheb kokku kas Henri Anieri tööandja Dundee Unitedi või Glasgow Celticuga.