Kõiv sälitas jälitussõidus punktikoha, Fourcade kindlustas üldvõidu

Kauri Kõiv
Kauri Kõiv Foto: Liis Treimann

Kauri Kõiv sai täna Venemaal Hantõ-Mansiiskis peetud laskesuusatamise MK-etapil meeste 12,5 km jälitussõidus 37. koha.

27. positsioonilt startinud Kõiv alustas korralikult – lamadestiirudes tabas ta kõik märgid ja esimest korda püsti laskma tulles oli 19. kohal. Kahjuks tuli seejärel sõita kaks trahviringi. Viimase tiiruskäigu järel tuli Kõivul trahviringi mõõta veel kahel korral ning võitjaks tulnud Nathan Smithile (Kanada) kaotas ta finišis 3.29,1ga, vahendab biathlon.ee.

Ajaga 32.04,9 (1) lõpetanud ja karjääri esimese MK-etapivõidu saavutanud Smithi järel, kanadalasest 24 sekundit hiljem, jõudis teisena finišisse kaks trahviringi sõitnud sakslane Benedikt Doll. Kolmandaks tuli neljal trahviringil käinud Anton Šipulin (Venemaa), kes kaotas võitjale 35,7 sekundiga. Neljandana lõpetanud Martin Fourcade kindlustas MK-sarja üldvõidu.

Tänavune MK-sari lõpeb homme ühisstardist sõitudega.