Kalev/Cramo võttis kodus Krasnõi Oktjabri vastu väärtusliku võidu

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas täna järjekordse mängu VTB Ühisliigas, kui võõrustati Krasnõi Oktjabri meeskonda. Eesti valitsev meistermeeskond sai kodusaalis väärtusliku võidu, külalised alistati skooriga 82:80.

Võitjate parimana viskas Oleksi Petšerov 25 punkti, Scott Machado lisas 21 silma. Külaliste suurimaks korvikütiks oli 26 punktiga Lamont Hamilton.

Mängu käik (Kalev-Oktjabr):

Tere õhtust, head korvpallisõbrad! Ühisliiga mängu Kalev/Cramo - Volgogradi Krasnõi Oktjabr alguseni on jäänud alla viie minuti.

Kalevi algkoosseis: Scott Machado, Rain Veideman, Gregor Arbet, Erik Keedus ja Keith Benson.

0:0

Mäng algas!

0:10

Kalev/Cramo algus on totaalselt nihu läinud.

0:13

Lõpuks võtab Kalevi peatreener Alar Varrak aja maha. Mängitud on kõigest 2.49, aga kaotusseis on juba ähvardav.

4:13

Oleksi Petšerov toob Kalevile esimesed punktid.

9:16

Petšerov veab Kalevit lähemale, ukrainlaselt kõik meeskonna 9 punkti.

12:26

Krasnõi Oktjabri kiirrünnakud on Kalevi kaotusseisu taas suureks ajanud.

12:28

Krasnõi Oktjabri tagamehe Randy Culpepperi võimas pealtpanek lõpetab esimese veerandaja.

17:30

Kalevil on raskusi 11 punkti toonud Lamont Hamiltoni ohjeldamisega. Teise veerandaja lõpuni 7.03.

26:36

Kalevil on raskusi läbimurrete lõpetamisega, aga Arbet viskab lõpuks sisse. Järgmisel rünnakul lisab Kristjan Kitsing kolmese ja siis Arbet veel kiirrünnakust kaks punkti!

33:39

Petšerov surub palli kiirrünnakust korvi ja Kalevi kaotusseis aina väheneb. Poolajani 55 sekundit.

34:44

Hamilton surub poolaja viimasel sekundil palli kõrgelt hüppelt korvi ja viib Krasnõi Oktjabri taas kümne punktiga ette. Kalevile on Petšerov toonud 14 ja Machado 5 punkti.

34:44

Teine poolaeg on kohe algamas!

41:44

Kalev on Arbeti, Bensoni ja Machado korvidest jõudnud vaid kolme punkti kaugusele.

47:51

Kalev pole hoolimata mitmest võimalusest viigini jõudnud. Kolmanda veerandaja lõpuni 4.47.

51:55

Mõlemad võistkonnad teevad järjepanu tehnilist praaki. Perioodi lõpuni 1.30.

55:57

Kitsingu pealtpanek toob Kalev/Cramo kolmanda veerandaja lõpuks taas väga lähedale. Kalevi resultatiivseim on endiselt Petšerov, kellel on koos 18 punkti.

55:57

Neljas veerandaeg on alanud

58:57

Kalev saab kohe neljanda veerandaja alguses esimest korda täna juhtima!