Vallandatud Prins röövis Levadialt punkte! Kas Flora on meister?

Oliver Lomp
, «Postimees»
Igor Prins.
Igor Prins. Foto: Margus Ansu

Augusti alguses Tallinna Levadiast vallandatud peatreener Igor Prins aitas oma uue tööandja Nõmme Kalju 1:1 viigini Levadiaga.

Levadia läks 3. minutil Vitali Leitani löögist juhtima, kuid 25. minutil Aleks Mones viigistas.

Floral on 29 mängust 75 punkti, Levadial aga 30 kohtumisest 70 silma. Sisuliselt tähendab praegune punktitabel, et Flora võib lisaks omavahelisele mängule Levadiaga veelgi komistada ja ikka kulla teenida.

Arvestades aga Flora võimast hoogu, on raske näha, kuidas nad meistritiitlist sel aastal ilma võiks jääda.