Pildid: kas kohtuniku eksimus määras Meistrite liiga veerandfinaali saatuse?

Ka antud fotol on näha, et Alvaro Morata on juba väljaspool karistusala tasakaalust välja viidud. Kas kohtunik eksis penalti määramisel? Foto: SCANPIX

Eilses jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus Juventuse ja Monaco vahel otsustas mängu võitja 66. minutil määratud penalti, mille Juventuse tähtmängija Arturo Vidal realiseeris. Koduväljakult sai valitsev Itaalia meister seega kirja väärt 1:0 võidu.

Pärast mängu levivad internetis aga pildid ja videod, mis näitavad, et Monaco kaitsja Ricardo Carvalho tegi küll penalti tekitanud intsidendis Alvaro Morata vastu vea, kuid määruste rikkumine toimus väljaspool karistusala.