Londak tagasi, eestlaste klubid karikasarjas raskustega edasi

Pavel Londak.
Pavel Londak. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Bodö/Glimt ja Sogndal edenesid Norra karikasarjas nappide võitudega järgmisesse ringi.

Kolmandas liigas pallivaid meeskondi külastanud eestlaste tööandjad olid ootamatult raskustes: Glimt võitis 76. minuti väravast 1:0 Mjölnerit, Sogndal lõi HamKami võrku 18. ja 54. minutil ning võttis 2:0 võidu, vahendas Soccernet.ee.

Kolmandasse ringi edenemise kõrval oli rõõmsam päev ka eestlastel: Teniste tegi taas kaasa kogu kohtumise, Londak naasis aga pikalt vigastuspausilt, kuid ei sekkunud siiski veel mängu ja jälgis kohtumist pingilt.

Kõrgliigat rapiti siiski korralikult: välja langesid nii tabeli kolmas (Valerenga), kaheksas (IK Start) kui üheksas (Haugesund) meeskond.