Karpak võitis EMil taas sõidu ning püsib esikümnes

Deniss Karpak.
Deniss Karpak. Foto: Ott Kallas

Horvaatias toimuvatel Finn klassi Euroopa meistrivõistlustel purjetamises võitis Deniss Karpak täna taas ühe võistlussõidu ning on regati kestel seni peetud seitsme sõidu kokkuvõttes 10. kohal.

Täna puhus Splitis reibas kagutuul kiirusega 9-12 m/s. Tuulistes tingimustes seilati ära kolm võistlussõitu. Deniss Karpak (KST) sai kirja 21. ja 22. resultaadi ning sõiduvõidu ning hoiab kokkuvõttes 10. kohta. Lauri Väinsalu (ROPK/TREV2) lõpetas tänased sõidud 39., 35. ja 17. kohaga ning on 38. positsioonil.

Esikohal on uus-meremaalane Josh Junior. Teiseks on tõsunud horvaat Ivan Kljakovic Gaspic ja kolmandat kohta hoiab sloveen Vasilij Zbogar.

EM kestab pühapäevani, mil eelsõitude põhjal selgunud kümme parimat meest purjetavad topeltpunktid andvas medalisõidus ning ülejäänud sportlased finaalsõidus.