Euroopa liiga koht olemas: Klavan ja Augsburg lõpetasid hooaja võidu ja viienda kohaga

Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: FRANK AUGSTEIN/AP

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani koduklubi Augsburg pidas täna Saksamaa kõrgliigas viimase vooru kohtumise ning alistas Mönchengladbachi meeskonna.

Augsburg jäi võõrsil avapoolajal 0:1 kaotusseisu, kui võõrustajad said 36. minutil Raffaeli väravast juhtima. Selle skooriga avavaatus lõppeski, kuid teisel poolajal kõmmutasid Klavani klubikaaslased kolm väravat: 72. minutil sai jala valgeks Pierre-Emile Hojbjerg, 77. minutil skooris Tim Matavž ning üleaja viiendal minutil lõi veel viimase tabamuse Sascha Mölders.

3:1 võiduga kindlustas Augsburg liigas viienda koha ning tagas sellega järgmiseks hooajaks koha Euroopa liiga alagrupiturniiril.