Mariel Gregor

Eesti jalgpalli meistriliigas kaotas tabeliliider Nõmme Kalju täna kodus 0:2 Sillamäe Kalevile.

Mänguskoori avas juba 13. minutil Jarolslav Kvasov ja kohtumise teise värava lõi 82. minutil Kõrõlo Silitš.

Teises tänases kohtumises oli Pärnu Linnameeskond üle Viljandi Tulevikust. Robert Kirss viis 40. minutil Pärnu 1:0 juhtima, ent Joonas Tamm viigistas 59. minutil. Pärnule tõi võidu Henri Hansoni värav kohtumise 82. minutil.

Liigatabeli tipus on jätkuvalt Kalju, kel on koos 33 punkti, järgnevad Levadia (32) ja Flora (31). Sillamäe Kalev on neljas (27), neist punkti kaugusel on Infonet (26).