Hunt koduklubi kaotusest päästa ei suutnud

Rimo Hunt (nr. 20).
Rimo Hunt (nr. 20). Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Kasahstani jalgpalli kõrgliigaklubi Kõzõlorda Kaisari ründaja Rimo Hunt ei suutnud oma leivaisa kaotusest päästa, kui Kaisar kaotas võõrsil tulemusega 0:2 Astanale.

Avapoolaja keskel omaväravast kaotusseisu jäänud Kaisari toodi poolajal vahetusest päästma Hunt, kuid juba 47. minutil lõid Astana mehed seisuks 2:0 ning panid seejärel oma väravaluugid lukku - selliseks jäi ka lõppskoor, vahendas Soccernet.ee.

19 mängust 17 punkti kogunud Kaisar asetseb Kasahstani liigas 12 meeskonna seas 10. kohal. Hooaja lõppfaasiks lüüakse liiga kaheks - esimesed kuus mängivad ühe ringi omavahel ning tagumised kuus omavahel.