Raul Must jõudis MK-etapil veerandfinaali

Laura Kalam
Raul Must.

lt/Foto LIIS TREIMANN/POSTIMEES
Raul Must. lt/Foto LIIS TREIMANN/POSTIMEES Foto: Liis Treimann

Maailma edetabelis 71. kohal asuv Raul Must jõudis Venemaal Vladivostoki MK-etapil veerandfinaali.

Must alistas kaheksandikfinaalis pikas kolme geimilises mängus Prantsusmaa parima sulgpalluri Brice Leverdezi 21-12, 16-21, 21-11. «Kohtumine oli väga raske ning paljude pikkade pallivahetustega. Viimases geimis mängisin mina enesekindlamalt ja olin vastasest füüsiliselt üle,» hindas Must maailma edetabelis 30. kohal oleva prantslase üle võidu toonud mängu.

Veerandfinaalis on Musta vastaseks Vladimir Malkov Venemaalt. Malkov on Mustale tuttav mängija, sel aastal on nende omavaheliste mängude seis 1:1. Viimati kohtuti paar nädalat tagasi Euroopa karikaetapil, kui peale jäi Malkov. «Kindlasti tuleb väga raske mäng. Malkov mängib kodupubliku toel ja minul oli täna füüsiliselt väga raske kohtumine, millest pean taastuma, kuid annan kindlasti oma parima,» sõnas Must homse veerandfinaali eel.