Augsburg ja Klavan pidid Inglismaa kõrgliigaklubile napilt alla vanduma

Ragnar Klavan (paremal) Augsburgi eest mängimas.
Ragnar Klavan (paremal) Augsburgi eest mängimas. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani tööandja Augsburg pidas hooajaeelse kontrollkohtumise Norwichiga ja kaotas eelviimase minuti väravast 1:2.

Augsburg asus Austrias Walchsees peetud mängu 51. minutil Piotr Trochowski väravast juhtima, kuid 77. minutil Youssef Mulumbu viigistas ning 89. minutil tõi Lewis Grabban algavaks hooajaks tagasi Inglismaa kõrgliigasse tõusnud Norwichile 2:1 võidu.

Klavan kuulus Augsburgi algkoosseisu ja viibis platsil esimese poolaja, teiseks poolajaks vahetas Augsburgi peatreener Markus Weinzierl peaaegu terve koosseisu välja ja andis võimaluse teistele mängijatele. Bundesligas lõppenud hooajal 5. koha saanud Augsburg alustab uut liigahooaega 15. augustil, kui koduväljakul kohtutakse Berliini Herthaga.