Naiste tõkkesprindis jäid soosikud medalita

Danielle Williams (keskel) tuli kõrges konkurentsis maailmameistriks
Danielle Williams (keskel) tuli kõrges konkurentsis maailmameistriks Foto: SCANPIX

Pekingis toimuval kergejõustiku MMil võitis naiste 100 m tõkkejooksu jamaicalanna Danielle Williams. Tiitlikaitsja Brianna Rollins ja valitsev Euroopa meister Tiffany Porter jäid medalita.

Williamsi võiduaeg oli 12,57, mis on ühtlasi ka naise isiklik rekord. Teise ja kolmanda koha said ülitasavägises jooksus sakslanna Cindy Roleder ja valgevenelanna Alina Talay, kes said vastavalt kirja isiklikud rekordid 12,59 ja 12,66. Talay tulemus on ühtlasi ka Valgevene rekord.

Ameeriklanna Rollins sai 12,67ga neljanda ja britt Tiffany Porter 12,68ga viienda koha.