Tottenham tegi Manchester City maatasa

Tottenhami teise poolaja kangelased: Toby Alderweireld (vasakult), Erik Lamela ja Harry Kane Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tegi vägeva esituse Tottenhami meeskond, kes tegi koduväljakul skooriga 4:1 tuule alla liiga liidrile Manchester Cityle.

Kevin de Bruyne viis küll City 25. minutil juhtima, kuid poolajale mindi siiski 1:1 viigiseisul, kuna vahetult enne pausi sai tabamuse kirja Eric Dier. Teine poolaeg kuulus aga täielikult Tottenhamile. Üksteise järel lõid värava Toby Alderweireld, Harry Kane ja Erik Lamela.

Hetkel jäi City küll 15 punktiga tabeli tippu, kuid Manchester United võib neist veel täna mööda minna, kui kell 17 suudetakse võita Sunderlandi. Tottenham kerkis hetkel tabelis 12 punktiga viiendaks, kuid pea kõigil konkurentidel on mäng vähem peetud.