Zenjov ja Gabala jätkasid koduliigas kindla võiduga

Sergei Zenjov Qabala särgis.
Sergei Zenjov Qabala särgis. Foto: FK Qabala/Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi FK Gabala jätkas Aserbaidžaani meistrivõistlusi kindla võiduga, kui võõrsil alistati Bakuu Ravan tulemusega 3:0, vahendab Soccernet.ee.

Dmitri Kruglovi kunagisele koduklubile löödi väravad 37., 58. ja 78. minutil. Zenjov alustas mängu Gabala põhikoosseisus ning tegi kaasa kõik 90 minutit.

Kuuest mängust neli võitu ja ühe viigi saanud Gabala jätkab tabelis teisel kohal, kuid esikohal paiknevast Bakuu Interist lahutab Zenjovi tiimi vaid omavaheline mäng, mille Gabala kaotas. Punkte on klubidel võrdselt 13.