Anett Kontaveit langes Taškendis avaringis konkurentsist

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: SCANPIX

Anett Kontaveit (WTA 90.) langes Taškendis peetaval 226 750 USA dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril avaringis konkurentsist, kui ta kaotas 2:6, 4:6 serblannale Aleksandra Krunicile (WTA 98.). Kohtumine kestis üks tund ja seitse minutit.

Kontaveit sai enda mängu kõige paremini käima teise seti lõpus, kui ta võitis 1:5 kaotusseisust kolm geimi järjest ja omas seisul 4:5 ka murdepalli, kuid see jäi kahjuks kasutamata.

Kontaveit tegi kohtumise jooksul kolm topeltviga ning ei löönud ühtegi serviässa. Krunic tegi viis topeltviga ning lõi ka viis ässa. Kõikidest pallivahetustest võitis Kontaveit 53 ning Krunic 64.

Teises ringis läheb Krunic nüüd vastamisi kaasmaalanna Bojana Jovanovskiga (WTA 106.), kes alistas avaringis 4:6, 6:2, 7:5 lätlanna Jelena Ostapenko (WTA 78.).

Mängu käik:

Kontaveit - Krunic

-

Eelnev kohtumine kolmandal väljakul on lõppenud. Kontaveit ja Krunic tulevad väljakule

2:6

Krunic võidab enda servigeimi ja sellega on esimene sett lõppenud!

1:2

Kontaveit asub enda servil 30:0 juhtima, kuid laseb siiski serblannal servigeimi murda

1:3

Kontaveit asub 40:15 juhtima, kuid Krunic suudab lõpuks ikkagi enda servigeimi võtia

4:6

Kontaveidil on ka murdepall, kuid lõpuks võidab Krunic enda servigeimi! Sellega on ka kohtumine lõppenud

-

Kohtumine kestis kokku üks tund ja seitse minutit

Kontaveit läheb avaringis vastamisi serblanna Aleksandra Kruniciga (WTA 98.). Kohtumine peetakse kolmanda väljaku teise kohtumisena.

19-aastane Kontaveit ja 22-aastane Krunic ei ole omavahel varem kohtunud.

Selle duelli võitja läheb teises ringis vastamisi serblanna Bojana Jovanovski (WTA 106.) ja lätlanna Jelena Ostapenko (WTA 78.) vahelise matši võitjaga.