Rein Taaramäe jäi Hiiumaal viiendaks, võitis taas Kristo Sepp

Ats Kuldkepp
Emmaste 14. Rattamaratoni esikolmik.
Emmaste 14. Rattamaratoni esikolmik. Foto: Ivo Kraus / ivokraus.ee

Hiiumaa Rattanädalavahetuse raames peetud Emmaste 14. Rattamaratoni võitis Kristo Sepp, kes läbis 45 km pikkuse distantsi ajaga 1:26.02.

Mõned sentimeetrid kaotas talle Virgo Karu ja sekundiga jäi maha Maksim Fazõlov. Eesti profiratturid Alo Jakin (Auber 93) ja Rein Taaramäe (Astana) said vastavalt neljanda ja viienda koha. Sepp oli parim ka eile peetud Ristna Öösõidul.

Naiste arvestuses oli esikolmik mõlemal päeval sama. Esikoha sai Daisi Rist ajaga 1:36.24. Talle järgnesid Tatjana Dobolina ja Liisi Rist.

Võistlus- ja matkadistantsi peale kokku võttis Emmaste 14. Rattamaratonist osa 208 rattasõpra.