Kalev/Cramo pidi kõvasti rassima, aga sai Ühisliigas esimese võidu kätte

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas täna käimasoleva hooaja esimese kodumängu Ühisliigas, kui Saku suurhallis võõrustatati soomlaste Loimaa Bisonsit. Tasavägises heitluses jäi peale Kalev 83:78. Ühtlasi said kalevlased Ühisliigas kahe kaotuse kõrvale esimese võidu, Loimaa jätkab kolme kaotusega.

Marco Killingsworth tõi Kalevile 24 punkti, Gregor Arbet lisas 17 silma. Järgmisena kohtub Kalev/Cramo Ühisliigas pühapäeval kell 17 Saku suurhallis Tbilisi Vitaga.

Tere õhtust! BC Kalev/Cramo ja Loimaa piisonite vaheline korvpalli Ühisliiga mäng on õige pea algamas.

Algkoosseisud: Kalev: Sten Sokk, Rain Veideman, Gregor Arbet, Rolands Freimanis, Marco Killingsworth. Loimaa: Paul Hill, Martin Zeno, Mikko Koivisto, Jakob Burtschi, Tuukka Kotti.

Kohtumine on alanud!

3:0

Freimanis avab kolmseega skoori.

11:4

Kuus punkti toonud Killingsworth realiseerib korvi alt edukalt ja viie minuti järel on initsiatiiv selgelt kalevlaste käes.

18:6

Killingsworth paneb korvi alt kaks korvi veel ära, Arbet tabab kolmese ja külalised võtavad aja maha. Esimese perioodi lõpuni on neli minutit.

22:13

Esimene veerandaeg läbi ja Loimaa imes ennast pisut lähemale. Killingsworthi arvel on juba 12 punkti ja kuus lauapalli, Loimaa resultatiivseim on Ronald Clark viie punktiga.

24:19

Clarki ja Burtschi kolmesed toovad Loimaa juba viie punkti kaugusele.

31:22

Kalevi peatreener Alar Varrak paneb Killingsworthi taas mängu ja vahe kasvab taas hoopis turvalisemaks. Poolajani pisut üle kuue minuti.

32:30

Erinevalt esimesest veerandajast on Loimaa teisel perioodil suutnud korvi alt hoopis rohkem punkte tuua ja Kalevi edu sulab vaid kahe punktini. Poolajani 4.06.

42:38

Esimene poolaeg läbi.

42:38

Kalevile on Killingsworth toonud 17 punkti ja seitse lauapalli, Gregor Arbet on lisanud 10 punkti. Loimaa poolelt on hoos 34-aastane ja 196 cm pikkune viskaja Ronald Clark, kelle arvel on 16 punkti.

42:38

Algas teine poolaeg.

42:43

Kalevil ei õnnestu midagi ja Loimaa läheb juhtima.

49:50

Arbet taastab korraks Kalevi eduseisu, aga Loimaa mängujuht Paul Hill viib nad akrobaatilise korviga taas ette.

57:54

Kahe peale 35 punkti visanud Killingsworth ja Arbet on täna Kalevit ründes selgelt vedanud. Kolmanda veerandi lõpuni 2.11.

60:58

Kolmas veerandaeg läbi. Tee, mis sa tahad, Loimaa ei jää maha.

60:58

Killingsworthilt Kalevile 20, Arbetilt 15 punkti, Clark on Loimaale toonud samuti 20 punkti.

64:60

Loimaa jätab ridamisi võimalusi kasutamata, kalevlased on realiseerimises pisut edukamad.

64:61

Mängu lõpuni kuus minutit, skoor kasvab visalt.

66:64

Kalevil on päris palju õnne, et vastased lihtsaid viskeid ära ei pane.

66:67

Eelmine lause oli siiski mööndustega, sest kohe paneb Clark üsna keerulise kolmese sisse ja Alar Varrak võtab aja maha. Normaalaja lõpuni 3.48.

73:67

Kalev peaks eelduste kohaselt pisut parem olema ja viimased minutid on seda lõpuks kinnitanud. Veidemani kolmene kasvatab edu kuue punktini. Lõpuni alla pooleteise minuti.

77:69

Soku ja Arbeti vabavisked suurendavad vahet veelgi. Lõpuni 45,4 sekundit.

78:72

Mikko Koivisto viskab kolm punkti tagasi ja siis tabab Sokk kahest vabakast ühe.

78:75

Hillilt veel kolm punkti. Lõpuni 21,9 sekundit ja vabavisejoonel Veideman.