Pareikole punase kaardi andnud Tohver saatis minema ka Portugali tippväravavahi

Levadia-Flora mäng, punases särgis peakohtunik Kristo Tohver.
Levadia-Flora mäng, punases särgis peakohtunik Kristo Tohver. Foto: Erakogu

Euroopa liiga mängu Skenderbeu ja Lissaboni Sportingu vahel ohjas Eesti kohtunikebrigaad eesotsas Kristo Tohveriga. Skenderbeu 3:0 võiduga lõppenud mängu oluliseimaks momendiks kujunes avapoolajal Portugali koondise väravavahi Rui Patricio eemaldamine ning määratud penalti.

Eelmise omavahelise mängu 1:5 kaotanud Skenderbeu alustas mängu suure Sportingu vastu südikalt ning läks juba 14. minutil kohtumist juhtima, kirjutas Soccernet.ee.

Vaid paar minutit hiljem murdis Albaania klubi ründaja Liridon Latifi paremalt äärelt karistusalasse sisse, kus ta Sportingu puuriluku Rui Patricio poolt maha võeti - penalti ja punane kaart! Nädalavahetusel peetud Eesti liiga matšis Levadia - Flora saatis Tohver platsilt punase kaardiga minema ka Levadia väravavahi Sergei Pareiko.