Operi koduklubile võit, Purjele viik

Andres Oper.
Andres Oper. Foto: aek.com.cy

Küprosel leiba teenivad Eesti jalgpallikoondise ründajad Andres Oper ja Ats Purje mängisid 9. voorus 90 minutit, samas kui väravavaht Artur Kotenko platsile ei pääsenud.

Oper ja Larnaca AEK alistasid pühapäeval võõrsil Limassoli AEL-i 2:1, kuigi kuni 78. minutini olid nad veel kaotusseisus, vahendab Soccernet.ee.

Purje ja Kotenko koduklubi AE Paphos viigistas eile õhtul võõrsil 1:1 Anarthosis Famagustaga. Kodumeeskond asus teise poolaja keskel penaltist juhtima, aga portugallane Pedro Moutinho viigistas seisu 82. minutil.

AEK hoiab Kürprose kõrgliigas 17 punktiga neljandat kohta, jäädes liidrikohal olevast Nikosia Apoelist maha viie punktiga. Viimase kuue mängu jooksul koguni viis korda viiki mänginud Paphos on 8 punktiga väljalangemistsooni piiril.