Jalgpalli 2016. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri teises play-off-kohtumises mängisid Iirimaa ning Bosnia ja Hertsegoviina Zenicas 1:1 viiki.

Ülitihedas udus lõppenud mängus avati skoor alles 82. minutil, kui Robbie Brady viis iirlased juhtima. Kõigest kolm minutit hiljem sai aga Edin Džeko karistusalas palli ja saatis selle väravasse. 1:1 seisuga mäng lõppes, kuid võõrsil löödud värav annab korduskohtumise eel väikese eelise Iirimaale.

Päev varem tegi suure sammu finaalturniiri poole Ungari, alistades võõrsil 1:0 Norra. Veel on play-off-paarides vastamisi Ukraina ja Sloveenia ning Rootsi ja Taani. Mõlemad mängud peetakse homme.