Ronaldo naasemine palliplatsile Unitedit ei päästnud

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: AP / Scanpix

Meistrite liigas peeti kolmapäeva hilisõhtul neljas alagrupis esimesed kohtumised.

Manchester Unitedi eest sammus väljakule vigastusega pikalt eemal viibinud vutitäht Cristiano Ronaldo. Staari tagasitulekust hoolimata mängis Manchesteri tiim Villarealiga viiki 0:0.

Tulemused:

Juventus - Zenit St Petersburg 1:0 (76. Del Piero)

Dinamo Kiiev - Arsenal 1:1 (64. Bangoura, -88.Gallas)

FC Porto - Fenerbache 3:1 (11. Lopez, 14. Gonzales, -30. Guiza, 90.+2. Lino)

Lyon - Fiorentina 2:2 (-11. Gilardino, -42. Gilardino, 73. Piquionne, 85. Benzema)

Manchester United - Villareal 0:0

Real Madrid - BATE Borisov 2:0 (11. Sergio Ramos, 57. van Nisteelroy)

Steaua Bukarest - Bayern München 0:1 (14. Van Buyten)

Celtic - Aab Aalborg 0:0

Poolaajad:

Real Madrid on läinud juhtima BATE Borisovi ees punktiga 1:0. Värava lõi 11ndal minutil Sergio Ramos.

Müncheni Bayern juhib 1:0 Bukaresti klubi ees.

Lyoni ja Fiorentina vahelises kohtumises hoiab kindlat edu Itaalia tiim 2:0. Mõlema värava autoriks on Gilardino, kord 11ndal kord 42. minutil.

FC Porto lõi kaks väravat üsna mängu alguses. 11ndal minutil skooris Lopez ning 14ndal Gonzales. Fenerbache poolt vastas 30. minutil väravaga Guiza. Juhtimas Porto 2:1.

H-alagrupis on vastamisi Juventus ja Peterburi Zenit ning Madriidi Real ja BATE Borisov.

G-alagrupis kohtuvad Kiievi Dinamo ja Arsenal ning Porto ja Fenerbache.

F-alagrupis astusid võistlustulle Lyon ja Fiorentina ning Bukaresti Steaua ja Müncheni Bayern.

E-grupis kohtuvad Celtic ja Aalbrog ning Manchester United ja Villareal.