Manchester United langes Meistrite liigas konkurentsist

Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal
Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa Meistrite liigas langes konkurentsist Manchester United, kes kaotas täna võõral väljakul 2:3 Wolfsburgile. Kuna PSV Eindhoven oli samal ajal 2:1 üle Moskva CSKAst, siis langes United B-alagrupis kolmandaks ja jätkab hooaega aste madalamas Euroopa liigas.

Unitedi jaoks algas mäng kenasti ja juba 10. minutil asuti Anthony Martiali väravast juhtima. Kõigest kolm minutit hiljem Naldo viigistas ja 29. minutil viis Vieirinha kodus mänginud Wolfsburgi juhtima. United jõudis taas viigini 82. minutil, kui omavärava lõi Joshua Guilavogui. Ka sellele tabamusele vastas Wolfsburg kiiresti ja taas sai värava kirja Naldo.

Alagrupi võitis Wolfsburg, PSV pääses teisena edasi.

Madridi Real tegi samal ajal hullumeelset purustustööd ja koduväljakul võideti Malmöt koguni 8:0. Neli väravat lõi Cristiano Ronaldo, kolm tabamust sai kirja Karim benzema ja ühe värava lisas Mateo Kovacic.