Manchester City tegi võimsa tagasituleku

Ats Kuldkepp
Manchester City teise värava autor Sergio Aguero (paremal) tähistab tabamust koos Jesus Navasega. Foto: Paul Childs/REUTERS

Manchester City teenis Inglismaa jalgpalli meistriliigas väärtusliku võidu, kui võõrsil oldi 2:1 üle Watfordist.

Watford läks kohtumist City kaitsja Aleksandr Kolarovi omaväravast 55. minutil juhtima ja eduseisu hoiti veel 10 minutit enne mänguaja lõppu. Siis olid 82. ja 84. minutil City poolelt täpsed vastavalt Yaya Toure ning Sergio Agüero ja Manchesteri klubi suutis kolm punkti siiski ära napsata.

City on tabelis 20 mängust kogutud 39 punktiga kolmandal kohal, ette jäävad vaid Londoni Arsenal (42) ja Leicester City (40).