Serbia mängijad rõõmustamas.
Serbia mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Serbias toimuval futsali EM-il pääsesid esimesena nelja parema hulka võõrustajad, kes alistasid veerandfinaalis Ukraina sõna otseses mõttes viimase sekundi väravast.

Juba teisel minutil Mladen Kocici väravast juhtima asunud serblastele suutis mängu keskel vastata Mikola Gritsina. Futsali EM-i veerandfinaalide rekordi (11 161 inimest) püstitanud publiku saatis aga täielikku nirvaanasse Miloš Simic, kes saatis palli võiduväravaks võrku vaid 0,3 sekundit enne 40 minuti täitumist - Serbia jõudis selle värava abil poolfinaali, vahendas Soccernet.ee.

Teises esmaspäevases veerandfinaalis sai kindla võidu Hispaania, kes alistas Portugali 6:2.