Valga-Valka viskas Audentese vastu üle saja punkti

Valga/Valka korvpallimeeskond.
Valga/Valka korvpallimeeskond. Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Valga-Valka meeskond võõrsil 103:75 Audentes/Noortekoondise. Võitjate parimana tõi Jurijs Aleksejevs 19 punkti ja võttis 11 lauapalli.

28-punktilise vahe tegi Valga-Valka sisse juba poolajapausiks, viimane veerandaeg lubati Audentesel isegi 25:19 võita. Kristaps Kanbergs lisas Valga-Valka saldosse 18 punkti, Kristo Saage viskas 14 ja Jekabs Rozitis 13 punkti. Audentesele tõi Kregor Hermet 14, Sander Raieste 13 ning nii Henri Drell kui ka Carlos Jürgens mõlemad 12 punkti.

Liigatabelis on Valga-Valka seitsme võidu ja 15 kaotusega eelviimasel kaheksandal kohal, Audentes pole seni suutnud 20 mänguga võiduarvet avada.