Andres Petrov jõudis snuukri Euroopa meistrivõistlustel poolfinaali

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
19. veebruar 2016 22:51
Andres Petrov | FOTO: Toomas Tartes

Wroclaw´is peetavatel snuukri Euroopa meistrivõistlustel on valitsev Eesti meister Andres Petrov mängimas elu parimat turniiri ning jõudis poolfinaali. Täna mängitud veerandfinaalis oli Petrovi vastaseks 26-aastane Šotimaa mängija Michael Collumb, kelle eestlane alistas seisuga 5:1. Poolfinaalid on kavas homme.

Andres alustas turniiri alagrupimängudega kus ta sai viiest mängust vaid ühe kaotuse, mis tagasid talle asetuse play-off ringides 64 parema hulka. 19-aastase eestlase edukas esinemine jätkus kui kahes järgmises kohtumises oli Petrov veenvalt parem belglasest Laurens De Staelen´ist ja inglasest Billy Castle´ist, mõlemad mängud lõppesid seisuga 4:0 Eesti snuukritalendi kasuks.

Kaheksandikfinaalis oli Eesti esinumbri vastaseks järjekordne Šotimaa mängija Robert Carlisle. Pingeliselt alanud mängus jäi Petrov kohe kaotusseisu 0:2, kuid väiksele teepausile minnes oli seisuks juba 2:2.  Viie võiduni mängitavas mängus pani Andres oma paremuse maksma ja võittis järjest kõik kolm järgmist freimi ja seega tagas endale edasipääsu kaheksa parema hulka seisuga 5:2. Eesti mängumehe antud turniiri senised paremad seeriad on: 89, 74, 66, 60, 60, 56.

SAADA E-POSTIGA PRINDI ARTIKKEL