Aksalu ja Kink võitsid Soome hõbedat

Mihkel Aksalu.
Mihkel Aksalu. Foto: SCANPIX

Eelmise aasta Soome jalgpalli kõrgliiga kaks parimat klubi - SJK ja RoPS - kohtusid eile Soome liigakarika viimases alagrupivoorus. Kahe eestlase koduklubi SJK võitis 2:1.

Väravavaht Mihkel Aksalu ja ründaja Tarmo Kinktegid mõlemad kaasa terve kohtumise. RoPS mängis alates 26. minutist vähemuses, kuna Juuso Hämäläinen sai punase kaardi, vahendas Soccernet.ee.

Roope Riski realiseeris eemaldamisele järgnenud penalti ja lõi ühe värava veel, viies SJK vaheajaks 2:0 ette. Teise poolaja alguses vähendas Antti Okkonen vahe minimaalseks.