Berliinis toimunud jalgpalli sõprusmängus läks valitsev maailmameister Saksamaa küll Inglismaa vastu 2:0 juhtima, kuid pidi lõpuks leppima 2:3 kaotusega.

Põneva kohtumise avavärava lõi Toni Kroos avapoolaja viimastel minutitel, kui inglased mehe paarikümnelt meetrilt vabalt löögile lubasid. Teisel poolajal jätkus võrdne lahing, kuid taas jõudsid esimesena sihile sakslased, kui Mario Gomez 57. minutil palli peaga väravasse suunas. Viimati lõi 30-aastane Gomez koondise eest värava 2012. aasta EMi finaalturniiril.

Seejärel suutsid aga inglased kiiresti mängu tagasi tulla. 61. minutil näitas karistusalas võimu Harry Kane, kes palli tagumise posti põrkest võrku saatis. Peagi sekkus vahetusest väljakule Jamie Vardy, kelle kannaga löödud iluvärav tabloole viigi tõi. Tegemist oli mehe esimese väravaga koondise särgis. Võidu tõi Inglismaale Eric Dier’i tabamus lisaminutitel.