Leicester City tiitlivõit lükkus edasi

Manchester United's Marouane Fellaini, left, and Leicester City's N'Golo Kante chase the ball during their  English Premier League soccer match at Old Trafford, Manchester, Sunday May 1, 2016. (Martin Rickett / PA via AP) UNITED KINGDOM OUT - NO SALES - NO ARCHIVES
Manchester United's Marouane Fellaini, left, and Leicester City's N'Golo Kante chase the ball during their English Premier League soccer match at Old Trafford, Manchester, Sunday May 1, 2016. (Martin Rickett / PA via AP) UNITED KINGDOM OUT - NO SALES - NO ARCHIVES Foto: Martin Rickett/AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli Leicester Cityl võimalus täna tiitel kindlustada. Selleks oli vaja võõral väljakul alistada Manchester United, kuid mäng lõppes 1:1 viigiga.

United läks mängu juhtima juba kaheksandal minutil, kui täpne oli Anthony Martial. Üheksa minutit hiljem tõi Wes Morgan tabloole viigi. Rohkem täna väravani ei jõutud. Mängu lõpu pidi Leicester mängima vähemuses, kuna 87. minutil sai teise kollase kaardi Daniel Drinkwater.

Tiitli võib Leicester kindlustada homme, juhul kui Tottenham ei suuda võita Londoni Chelseat.