Prantsusmaa lõi U19 EM-finaalis Itaaliale neli vastuseta väravat

Prantsusmaa U19 koondise mängijad.
Prantsusmaa U19 koondise mängijad. Foto: SCANPIX

Saksamaal lõppenud kuni 19-aastaste noormeeste jalgpalli Euroopa meistrivõistlused võitis Prantsusmaa, kes alistas finaalis 4:0 Itaalia.

Prantsusmaa läks kohtumist kuuendal minutil Jean-Kevin Augustini väravast juhtima, 19. minutil suurendas Ludovic Blasi peavärav prantslaste eduseisu kaheväravaliseks. Poolaja lõpus oli Andrea Favillil kahel korral hea võimalus Itaalia kaotusseisu vähendada, kuid lähemale enam ei jõutud ning Lucas Tousarti ja Issa Diopi väravad vormistasid Prantsusmaale suureskoorilise võidu, vahendas ERR Sport.

Kohtumise avavärava löönud Augustin oli kuue väravaga ka turniiri suurimaks väravakütiks, edestades viis väravat löönud koondisekaaslast Kylian Mbapped.