Dundee United pääses karikasarjas edasi, Anier sekkus pingilt

Henri Anier
Henri Anier Foto: Dundee United / Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri tööandja Dundee United võitis liigakarika C-alagrupis ka viimase kohtumise, pääsedes nii karikasarjas 16 parema hulka, vahendab Soccernet.ee.

United alistas Tannadice Parkil toimunud kohtumises teise poolaja väravatest samuti Šoti esiliigasse kuuluva Dunfermline Athleticu 2:0. Eesti koondislane Henri Anier sekkus kohtumisse 78. minutil ning sundis vastase enda vastu kaardiväärilise vea tegema.

Võiduga kindlustas Dundee aga Šoti intrigeeriva liigakarika alagrupisüsteemi raames oma alagrupi esikoha, mis tähendas neile otsepääsemist 16 parema hulka. Viimase 16 seas loositi 25-aastasele eestlasele vastu Šotimaa kõrgliigasse kuuluv Partick Thistle, kes võitis oma alagrupi täiseduga.