Purje sai Küprosel jala valgeks

Oliver Lomp
Ats Purje meeskonnakaaslase embuses.
Ats Purje meeskonnakaaslase embuses. Foto: pafosfc.com

Eesti jalgpallikoondislane Ats Purje lõi Küprose kõrgliigas pärast neljakuust vaheaega taas värava, aidates AE Paphose tähtsa 3:1 võiduni Aradippou Ermise üle.

Paphos asus koduväljakul peetud kohtumist juba avaminutil juhtima ning kaheksandal minutil duubeldas eduseisu Purje peaga löödud värav, vahendab Soccernet.ee.

Mõlemad meeskonnad realiseerisid ka ühe penalti ja nii võttis Paphos lõpuks 3:1 võidu. Samuti Paphoses mängiv Artur Kotenko võistkonna põhikoosseisu ei kuulunud.

Eelmisest neljast mängust vaid ühe punkti kogunud Paphose jaoks oli tegemist aasta esimese võiduga, mis tõstis nad hetkel väljalangemistsoonist välja kümnendat kohta jagama.