Saksamaa jätkab täiseduga, Inglismaa viigistas Sloveeniaga

Julian Draxler
Julian Draxler Foto: SCANPIX

Jalgpalli MM-valikturniiril peeti täna taas mänge kolmes alagrupis. C-alagrupis jätkab täiseduga Saksamaa, kes oli 2:0 üle Põhja-Iirimaast. F-alagrupis tegi Inglismaa 0:0 viigi Sloveeniaga.

Saksamaa pani Põhja-Iirimaa vastu oma paremuse maksma üsna kiiresti: 13. minutil lõi värava Julian Draxler, 17. minutil Sami Khedira. Tšehhi ei suutnud samas alagrupis enamat 0:0 viigis Aserbaidžaani üle. Aserid on seni kaotuseta ja hoiavad alagrupis seitsme punktiga teist kohta. San Marino polnud samal ajal kaugel suurüllatusest, kui nad 54. minutil võõrsil Norra vastu 1:1 viigivärava lõid, kuid lõpuks võttis kodumeeskond siiski kindla 4:1 võidu.

E-alagrupis jätkaub kaotuseta Montenegro, kes täna oli Fatos Beciraj värava toel 1:0 üle Taanist. Kasahstan ja Rumeenia viigistasid 0:0, Poola suutis Robert Lewandowski üleminutite tabamuse toel võita 2:1 Armeeniat.

F-alagrupis jättis Inglismaa peatreener Gareth Southgate algkoosseisust välja kapten Wayne Rooney, kuid see ei aidanud meeskonnal saavutada enamat 0:0 viigist Sloveenia vastu. Rooney sekkus mängu vahetusest 73. minutil. Leedu alistas 2:0 Malta ja Slovakkia 3:0 Šotimaa.