Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kahel penaltil eksinud Flora jäi ellu

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
15. oktoober 2016 18:19
FC Flora | FOTO: Sander Ilvest

Eesti jalgpalli meistriliigas alistas Tallinna Flora koduväljakul mänginud Narva Transi 2:0.

Flora mõlemad väravad sündisid avapoolajal. Kohtumise 14. minutil oli täpne Rauno Sappinen, kolm minutit hiljem lõi värava Rauno Alliku. Floral oli avapoolajal võimalus suisa 4:0 juhtima minna, ent nii Sappinen kui Gert Kams eksisid mõlemad penaltiga.

Tabeliseis: 1. FC Infonet 73 punkti/33 mängu, 2. FC Levadia 69/33, 3. FC Flora 69/33, 4. Nõmme Kalju 66/32, 5. Paide Linnameeskond 47/33, 6. Sillamäe Kalev 47/33, 7. Narva Trans 36/33, 8. Tartu Tammeka 35/33, 9. Pärnu Linnameeskond 17/33, 10. Rakvere Tarvas 3/32.