Crvena Zvezda pani koduväljakul Barcelona paika

Crvena Zvezda serblasest tagamees Marko Guduric (palliga) mängus Fenerbahce vastu. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas alistas Belgradi Crvena Zvezda koduliigas 76:65 Barcelona. Ehkki Barcelona võitis avaveerandaja 16:9, pööras kodumeeskond teisel veerandajal visatud 31 punkti toel seitsmepunktilise kaotuse poolajapausiks üheksapunktiliseks eduks ega andnud seda enam käest.

Võitjatele tõi Marko Guduric 21 punkti, tabades väljakult 11 viskest 8. Lisaks andis Guduric viis korvisöötu, võttis neli lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Marko Simonovic lisas 13 ja Milko Bjelica 12 punkti. Kaotajate parim oli 15 punktiga Brad Oleson, Victor Claver lisas 12 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Liigatabelis on Crvena Zvezdal nüüd kaks võitu ja üks kaotus, eelmises voorus ühe punktiga Fenerbahcele alla jäänud Barcelonal aga võit ja kaks kaotust.