Vene andis Nižni Novgorodi raskesse võitu suure panuse

Siim-Sander Vene (nr 11) tõmbab suvel taas koondisesärgi selga.
Siim-Sander Vene (nr 11) tõmbab suvel taas koondisesärgi selga. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Korvpalli Eurocupil sai Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod kodus lisaajal 88:74 (17:21, 20:15, 14:25, 19:9, 18:4) jagu MZT Skopjest.

Vene viibis väljakul enam kui 42 minutit ning viskas selle ajaga 15 punkti, võttis kümme lauapalli, andis neli resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja pallikaotuse ning neli isiklikku viga. Veel neljanda veerandaja keskel 57:68 kaotusseiseus olnud võitjate poolelt oli eestlasest resultatiivseimad vaid Kenneth Boynton ja Ivan Strebkov 18 silmaga, vahendab ERR Sport.

Gran Canarial, Nižni Novgorodil ja Panevežyse Lietkabelisel on kirjas kaks võitu. Seejuures on hispaanlased pidanud kaks ning venelased ja leedulased kolm kohtumist.