Zopp pidi Bangkokis tunnistama endise maailma esikümne mängija paremust

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: SCANPIX

Eesti esireket Jürgen Zopp (ATP 332.) jäi Tais Bangkokis peetaval 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiri avaringis alla endisele maailma tippmängijale, serblasele Janko Tipsarevicile, vahendab ERR Sport.

Karjääri tipphetkel maailma edetabelis kaheksandal kohal paiknenud, kuid vigastusega kimpus olnud ja nüüdseks 144. reale langenud Tipsarevic võitis tund ja 43 minutit kestnud kohtumise 6:4, 6:1.

Tipsarevic kasutas 11 murdepallist ära viis, Zopp realiseeris üheksast murdevõimalusest ühe. Mängitud punktidest võitis Zopp 48 ja Tipsarevic 66. Zopp jätkab Bangkokis paarismängus, kus ta koos rumeenlase Marius Copiliga jõudis veerandfinaali.