Suurepärane hoog on otsas: Madridi Real kaotas teise kohtumise järjest

Ats Kuldkepp
Cristiano Ronaldol jäi eile värav löömata.
Cristiano Ronaldol jäi eile värav löömata. Foto: JUAN MEDINA/REUTERS/Scanpix

Viimati juuli lõpus - ja sedagi sõprusmängus - kaotusekibedust tundnud Madridi Reali jalgpalliklubi on viimasel nädalal kaotanud kaks kohtumist järjest. Kui pühapäeval jäädi Hispaania meistriliigas 1:2 alla Sevillale, siis eile õhtul alistuti Hispaania karikasarja veerandfinaali avakohtumises koduväljakul Vigo Celtale samuti 1:2.

Külalised läksid mängu juhtima 61. minuti, kui täpne oli Iago Aspas. Reali äärekaitsja Marcelo suutis küll kolm minutit hiljem viigistada, aga Jonny 70. minuti tabamus tõi võidu siiski Vigo Celtale.

Korduskohtumine peetakse 25. jaanuaril Vigos. Paari võitja läheb poolfinaalis kokku kas Alavesi või Alcorconiga.