Manchester United alistas kindlalt eelmise hooaja meistri

Manchester Unitedi mängijad.
Manchester Unitedi mängijad. Foto: Mike Egerton/PA Wire/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 24. mänguvooru lõpetas Leicester City ning Manchester Unitedi mäng.

Eelmisel aastal Inglise meistriks kroonitud Leicester jäi kaotusseisus avapoolaja lõpus, kui Henrikh Mkhitaryan viis Unitedi juhtima 42. minutil. Vaid kaks minutit hiljem skooris Zlatan Ibrahimovic ning ManU läks poolajapausile 2:0 eduseisul.

Teisel poolajal lisas Manchesteri meeskonna poolt ühe tabamuse Juan Mata ja United sai kirja 3:0 võidu.

Liigatabelis on ManUl nüüd 45 punkti, millega hoitakse kuuendat kohta. Leicesteril on kirjas 21 silma, mis annab hetkel 20 meeskonna hulgas alles 16. koha.