Barcelona jõudis kahe punase kaardi kiuste ikkagi finaali

Ats Kuldkepp
Punast kaarti nägi ka Barcelona ainsa värava autor Luis Suarez.
Punast kaarti nägi ka Barcelona ainsa värava autor Luis Suarez. Foto: Xinhua/Xinhua/Sipa USA

Hispaania jalgpalli karikavõistluste finaali jõudis esimesena Barcelona, kes mängis eile koduväljakul Madridi Atleticoga 1:1 viiki. Kahe kohtumise kokkuvõttes oli Barcelona paremus 3:2.

Eilses kohtumises jagati kokku kolm punast kaarti: Barcelona poolt pidi 57. minutil teise kollase kaardi tõttu väljakult lahkuma Sergi Roberto ja 90. minutil eemaldati Luis Suarez, Atletico staar Yannick Carrasco saadeti platsilt minema 69. minutil.

Barcelona ainsa värava lõi 43. minutil Suarez ja Atletico poolt skooris 83. minutil Kevin Gameiro.

Barcelona finaalivastaseks tuleb kas Vigo Celta või Alaves, esimene kohtumine jäi 0:0 viiki.