Ronaldo ja Bale’ita mänginud Real sai kindla võidu

Siim Kaasik
Karim Benzema
Karim Benzema Foto: Alvaro Barrientos/AP

Hispaania kõrgliigas alistas ilma Gareth Bale'i ja Cristiano Ronaldota mänginud Madridi Real võõrsil Eibari 4:1.

Külalised võitsid juba avapoolaja 3:0 ning enim tuleb neil tänada Karim Benzema'd ja James Rodriguezi. Benzema lõi mängu kaks esimest väravat ning andis söödu kolmandale. James lõi ühe värava ja andis ühe resultatiivse söödu, kirjutab Soccernet.

Teisel poolajal sai jala valgeks ka Marco Asensio. Baskimaa väikeklubi auvärava lõi 72. minutil Ruben Jimenez Pena. Päeva esimeses mängus alistas Leganes tänu hilisele tabamusele Granada 1:0, Villareal sai 2:0 jagu Espanyolist.