Ülimagus võit: Mourinho ja ManU alistasid Chelsea

Ander Herrera (paremal) väravat tähistamas.
Ander Herrera (paremal) väravat tähistamas. Foto: OLI SCARFF/AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel sai ülimalt magusa võidu Manchester United, kes alistas koduväljakul 2:0 tabeliliidri Londoni Chelsea.

ManU peatreener Jose Mourinho mängis oma endise koduklubi taktikaliselt üle ja sai lõpuks teenitud võidu.

ManU asus mängu juhtima juba 7. minutil, kui väravani jõudis Marcus Rashford. Rashford oli algkoosseisu edutatud Zlatan Ibrahimovici asemel.

Mängu lõppseisu vormistas 49. minutil Ander Herrera. Herrera oli seejuures kohtumise üks võtmemängijaid, kui ta suutis hästi ohjeldada Chelsea tähtmängijat Eden Hazardi.

Turniiritabelis on Chelsea 75 punktiga endiselt tabeliliider. Teisel kohal on Tottenham 71 silmaga. Kolmas on ühe mängu rohkem pidanud Liverpool 66ga.

ManU tõusis 60 punktiga viiendaks. Võrreldes Liverpooliga on neil kaks mängu vähem peetud.