Minister Ossinovski müttas Võhandu maratonil üle 16 tunni

Jevgeni Ossinovski.
Jevgeni Ossinovski. Foto: SDE

Laupäeval kavas olnud Võhandu maratonil tuli kahesüstal starti ka tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, kelle paariliseks oli «Pealtnägija» ajakirjanik Kristjan Pihl. Duol kulus 100 km pikkuse distantsi läbimiseks 16 tundi, 14 minutit ning 28,6 sekundit. Kahesüstade konkurentsis andis see neile 128. koha.

Võistluse võitsid leedulased Juozas Gurevicius ja Jonas Ragauskas, kes läbisid raja 8:08.43,7ga.

Omal ajal Vasaloppeti suusamaratoni võitnud norralane Jörgen Aukland sai koos Truls Aaboliga kirja oma klassis 5. koha ning absoluutarvestuses 6. koha.